Nasza oferta

Oferta naszego Centrum Badawczo Rozwojowego obejmuje m.in.  wykonanie kompleksowych  prac badawczych w celu opracowania prototypów urządzeń z obszaru mechaniki, elektroniki, układów sterujących, mechatroniki  jak też podzespołów maszyn i urządzeń.

Nasze kompetencje obejmują również wiedzę i doświadczenie z obszaru projektowania i wdrażania rozwiązań informatycznych, w tym m.in. aplikacji e-commers, aplikacji opartych o środowisko Android, systemów wbudowanych oraz Internetu rzeczy.

Zakres działań

Nasza kadra obejmuje 27 specjalistów, w tym praktyków posiadających doświadczenie i kompetencje nie tylko w projektowaniu ale również wdrażaniu w następujących obszarach:

  • Prototypowania układów elektronicznych, konsultacji i doradztwa w tym obszarze

  • Projektowanie 3D, konsultacji i doradztwa w tym obszarze;

  • Doradztwo w zakresie obszaru mechatroniki przy projektowaniu urządzeń i rozwiązań technicznych

  • Testowanie gotowych i opracowanych rozwiązań oraz rekomendacja w zakresie optymalizacji

  • Projektowanie maszyn i urządzeń (m.in. dobór podzespołów, opracowanie konstrukcji mechanicznej, układu zasilania)

Zakres naszych działań obejmuje również optymalizację rozwiązań materiałowych, weryfikację zgodności produktu z normami jakości (w oparciu o posiadane środki techniczne), weryfikację zgodności produktu z normami bezpieczeństwa, optymalizację zużycia energii elektrycznej w produktach/prototypach jak również analizę wytrzymałościowa MES.

Oferta naszego CBR

Oferta naszego CBR to innowacyjne i komplementarne badania rozpoczynając od pomysłu i analizy rynku, poprzez konstrukcję, prototyp, badania i testy, po opracowanie technologii i wdrożenie do produkcji seryjnej nowego wyrobu lub produktu. Wyróżnia nas kompleksowe podejście, elastyczny model współpracy oraz kompetentna i doświadczona kadra.

Umożliwiamy przeprowadzenie kompletnych badań, procesu projektowania i opracowania prototypu w jednym miejscu, co ma wpływ na koszty i czas realizacji zlecenia.

“Oferujemy także wykonywanie analiz i optymalizacji zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych w prototypach/modelach zamawiającego, analizę rozwiązań w aspekcie metod klasyfikacji (w tym m.in. możliwości zastosowania sieci neuronowych/systemu ekspertowego), optymalizacji aplikacji informatycznych, analizy wybranych obszarów w zakresie implementacji innowacji w medycynie, opiniujemy dokumentację i opracowujemy opinię w zakresie innowacyjności. Realizujemy także badania i analizy techniczne.”

Badania

Umożliwiamy przeprowadzenie kompletnych badań, procesu projektowania i opracowania prototypu w jednym miejscu, co ma wpływ na koszty i czas realizacji zlecenia.

Jakość

Dokładamy starań, aby jakość usług badawczych świadczonych przez Centrum Badawczo Rozwojowe była na najwyższym, możliwym poziomie

Analizy

Oferujemy wykonywanie analiz i optymalizacji zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych w prototypach

Testy

Optymalizujemy i testujemy wdrażane rozwiązania, nie pozostawiamy niczego przypadkowi

Wyróżnia nas profesjonalizm

Dokładamy starań, aby jakość usług badawczych świadczonych przez Centrum Badawczo Rozwojowe była na najwyższym, możliwym poziomie